Alkalmazotti pénzügyi számvitel (m/f/d)

Mannheim, 68159
Teljes munkaidőben
Ab 06.05.2024

Lara Bernhardt asszony
ACTIEF Personalmanagement
Mannheim

Munkaköri leírás

Szeretné lendületesen beindítani karrierjét, és új kihívást keres egy rendkívül sikeres vállalatnál?

Motivált pénzügyi számviteli asszisztenst (m/f/d) keresünk ügyfelünk, egy Mannheim környéki felsőoktatási intézmény számára.

Felkeltettük az érdeklődését? Akkor várjuk részletes jelentkezését!

  • Gyors és egyszerű hozzáférés
  • Közvetlen elhelyezés
  • Családbarát munkaidő
  • Modern felszerelt munkahely egy motivált csapatban
  • Dokumentumainak bizalmas kezelése
  • Vonzó fizetési csomag

Az Ön feladatai:

  • Havi, negyedéves és éves pénzügyi kimutatásokkal kapcsolatos segítségnyújtás
  • A fizetési felszólítás feldolgozása
  • A számlák egyeztetése
  • A kötelezettségek és a követelések könyvelésének elvégzése
  • Fizetési műveletek feldolgozása és bankszámlakivonatok könyvelése
  • A törzsadatok kezelése és karbantartása

  • Kereskedelmi területen végzett képzés, ideális esetben adóügyi továbbképzéssel.
  • Releváns szakmai tapasztalat a számvitel területén
  • Jó MS Office-ismeretek és nagyon jó DATEV-tapasztalat
  • Erős kommunikációs készség, csapatszellem és szolgáltatásorientáltság
  • Határozott és eredményorientált munkamódszer

Frau Lara Bernhardt
ACTIEF Personalmanagement Mannheim

Mannheim

Telefon: +49 (0) 621 15 04 75 - 0