Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs (m/f/d)

Mannheim, 68159
Teljes munkaidőben
Ab 06.05.2024

Lara Bernhardt asszony
ACTIEF Personalmanagement
Mannheim

Munkaköri leírás

Biztos állást és hosszú távú foglalkoztatást keres? Telefonos ügyféltanácsadókat (m/f/d) keresünk Mannheimbe azonnali kezdéssel.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Vonzó bércsomag a BAP kollektív szerződés szerint
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Meglévő ügyfelek fejlesztése keresztértékesítés és korszerűsítés révén
  • Személyre szabott és igényalapú ajánlatok létrehozása
  • Közvetlen értékesítés és új ügyfelek megszerzése
  • Dokumentáció a megfelelő CRM rendszerben

  • Kívánatos a call centerben vagy közvetlen értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat.
  • Társaságkedvelő személyiség és megnyerő telefonos viselkedés
  • Célorientált és független munkamódszer
  • Magas szintű szociális készség és alkalmazkodóképesség

Frau Lara Bernhardt
ACTIEF Personalmanagement Mannheim

Mannheim

Telefon: +49 (0) 621 15 04 75 - 0