Talent Acquisition Partner (m/f/d)

Mannheim, 68309
Teljes munkaidőben
Ab 06.05.2024

Matthias Emmer úr
ACTIEF Personalmanagement
Mannheim

Munkaköri leírás

Új, izgalmas szakmai kihívást keresel, ahol innovatív módon tudod kamatoztatni a tapasztalataidat, és ahol bonyodalmak nélkül és folyamatosan fejlesztheted magad?

Ügyfelünk, egy nemzetközileg működő, az energiaágazatban tevékenykedőmannheimi vállalat számára keresünk azonnali hatállyal motivált tehetségkutató partnert (m/f/d).

  • Változatos munkakörnyezet
  • Szakmaiság
  • Belügyminisztérium
  • Vonzó fizetési csomag
  • Állandó munkaszerződés

Az Ön feladatai:

  • Különös hangsúlyt fektet a toborzásra
  • Teljes felelősség a teljes felvételi folyamatért, beleértve a felvételi vezetőkkel való kezdeti megbeszéléseket, a jelöltek kiválasztását, a kommunikációt, az interjúkat és az ajánlattételi tárgyalásokat.
  • Álláshirdetés, állásinterjúk tervezése, állásajánlatok feldolgozása
  • Folyamatok vagy iránymutatások a HR-funkció javítására

Az Ön profilja:

  • Befejezett tanulmányok vagy hasonló képzés
  • Több éves gyakorlati tapasztalat vagy bizonyítható siker a munkaerő-felvételben
  • Jó MS Office ismeretek
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség, empátia és erős kommunikációs készség.
  • Szakmai magatartás, szolgáltatói mentalitás és nyomás alatti munkavégzésre való képesség.
  • Nagyon jó német és angol nyelvtudás

Herr Matthias Emmer
ACTIEF Personalmanagement Mannheim

Mannheim

Telefon: +49 (0) 621 15 04 75 -0