Menedzsment asszisztens (m/f/d) KÖZVETLEN FELVÉTELRE

Oederan, 09569
Teljes munkaidőben
Ab 06.05.2024

Sina Kießlich-Ott asszony
ACTIEF Personalmanagement
Chemnitz

Munkaköri leírás

Im Auftrag eines namhaften Kunden aus Oederan. Suchen wir zur Direktvermittlung genau Sie als Assistenz der Geschäftsführung (m/w/d) in Vollzeit. Ohne Vermittlungsgutschein!

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • Biztonságos munkahely egy megszokott munkakörnyezetben
  • Személyes és széles körű ismerkedési szakasz
  • pontos és teljesítményarányos fizetés, valamint külön juttatások és vonzó kiegészítő juttatások
  • Egyéni képzési és továbbképzési programok

Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot

Az Ön felelősségi köre:

  • Az ügyvezetők támogatása egyéb különféle feladatokban
  • Telefonos és írásbeli levelezés üzleti partnerekkel
  • prezentációk, statisztikák és jelentések készítése és előkészítése
  • Az ülések szervezése, előkészítése és nyomon követése

Mit hozzon magával:

  • Sikeresen elvégzett üzleti tanulmányok vagy hasonló képesítés.
  • Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • jó PC-ismeretek
  • Erős szervezőkészség és kommunikációs készség
  • Felelősségtudat, lojalitás és diszkréció
  • Mobilitás nem feltétlenül szükséges, tömegközlekedés is használható.

Frau Sina Kießlich-Ott
ACTIEF Personalmanagement Chemnitz

Chemnitz

Telefon: +49 (0) 371 33516-0
Telefax: +49 (0) 371 33516-24