Karbantartó technikus (m/f/d)

Regensburg, 93047
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 06.05.2024

Malak Hussein asszony
ACTIEF Personalmanagement
Regensburg

Munkaköri leírás

Sikeresen elvégezte a fémipari, hidraulikai vagy elektromos szakmunkásképzést, és új kihívást keres? Akkor gyere és csatlakozz hozzánk!

Regensburgi, jól ismert ügyfelünk számára keresünk hosszú távra szakképzett munkatársakat (m/f/d) karbantartási munkakörbe!

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a BAP kollektív szerződés szerint
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Ön karbantartási és szervizmunkákat végez a termelési rendszereken.
  • Ön felelős a karbantartási munkák előkészítéséért és nyomon követéséért.
  • Megelőző karbantartási intézkedéseket terveznek és hajtanak végre.

  • Sikeresen elvégzett ipari gépész, ipari szerelő, üzemszerelő vagy hasonló képzést.
  • Szakmai tapasztalattal rendelkezik a karbantartás és a szervizelés terén.
  • A 3 műszakos rendszerben történő műszakos munkavégzésre való hajlandóság az Ön tulajdonságai közé tartozik.

Az álláshirdetés nem teljesen felel meg az elvárásainak? Akkor is küldje el nekünk pályázati anyagát, mi megtaláljuk a megfelelő állást az Ön számára!

Frau Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement Regensburg

Regensburg

Telefon: +49 (0) 941 78867-0