Szerelő m/f/d

Naila, 95119
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
08.03.2023-tól

Petra Uliczka asszony
ACTIEF Personalmanagement
Marktredwitz

Munkaköri leírás

Naila régióból származó, jól ismert ügyfelünk megbízásából pontosan Önt keressük szerelőként (m/f/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a BAP kollektív szerződés szerint
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Karbantartási és javítási munkák elvégzése a meglévő karbantartási terveknek megfelelően
  • A vállalat tulajdonában lévő eszközök javítása
  • Gépi tisztítás
  • Gépek, rendszerek és egységek összeszerelése, szétszerelése és átalakítása

  • Lakatos szakképzés vagy műszaki szakmunkásképzés elvégzése
  • Szakmai tapasztalat a karbantartás területén
  • Hidraulika és pneumatika, mechanika ismerete
  • Független munkamódszer
  • Élvezze a csapatmunkát
  • B osztályú vezetői engedély (választható BE és C osztályú)

Frau Petra Uliczka
ACTIEF Personalmanagement Marktredwitz

Telefon: +49 (0) 9231 50521-0
Telefax: +49 (0) 9231 50521-20