Maschineneinrichter (m/w/d) Klebemaschine

Hohenstein-Ernstthal, 09337
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 06.05.2024

Sina Kießlich-Ott asszony
ACTIEF Personalmanagement
Chemnitz

Munkaköri leírás

Wir suchen einen verlässlichen Maschineneinrichter (m/w/d) für unseren Standort in 09337 Wüstenbrand.

Felajánljuk Önnek:

  • Leistungsgerechte Vergütung gemäß GVP Tarif
  • Az éjszakai műszak és az ágazati pótdíjak megfizetése
  • Kiterjedt szociális juttatások, beleértve a karácsonyi és ünnepi jutalmakat is
  • A próbaidő lejárta után a vállalati nyugdíjrendszerhez nyújtott juttatás
  • Évente legfeljebb 30 nap szabadságra való jogosultság
  • Szállás biztosítása, étkezési térítések kifizetése
  • Elektronikus munkaidő-nyilvántartás a vállalati alkalmazáson keresztül
  • további 450 € (bruttó) minden egyes sikeres ajánlásért egy barátnak vagy ismerősnek.
  • Szabályozott egészségügyi menedzsment, megelőző orvosi vizsgálatok (ingyenes)
  • Ingyenes biztonsági ruházat
  • Ingyenes parkolóhelyek
  • Személyes támogatás hozzáértő személyzeti tanácsadóktól
  • Munkavállalói dicséretek

Az Ön felelősségi köre:

  • Vorbereiten und Einrichten von Festerklebemaschinen
  • Organisieren der auftragsbezogenen Zuarbeiten
  • Mitarbeit beim Einlegen und Entnehmen der Klebeaufträge
  • Einhaltung der Qualitäts- und Leistungsvorgaben

Mit hozzon magával:

  • Erfolgreich abgeschlossene Berufsausbildung im maschinentechnischen Bereich
  • vorzugsweise als Packmitteltechnologe (m/w/d), Verpackungsmittelmechaniker (m/w/d), Industriemechaniker (m/w/d) oder Maschinen- und Anlagenführer (m/w/d)
  • Mehrjährige Berufserfahrung in der Maschinenbedienung
  • 3 műszakos készenlét
  • Belastbarkeit, Zuverlässigkeit, Genauigkeit, Flexibilität und Teamfähigkeit
  • Német nyelvtudás írásban és szóban

Frau Sina Kießlich-Ott
ACTIEF Personalmanagement Chemnitz

Chemnitz

Telefon: +49 (0) 371 33516-0
Telefax: +49 (0) 371 33516-24