Belső értékesítési képviselő (m/f/d)

Siegen, 57074
Teljes munkaidőben
Ab 07.05.2024

Carolin Meinhardt asszony
ACTIEF Personalmanagement
Siegen

Munkaköri leírás

Ön értékesítési képviselő (m/f/d), aki új kihívást keres?

Nálunk van a megfelelő munka az Ön számára.

Siegeni ügyfélvállalatunk számára keresünk Önt értékesítési képviselőnek (m/f/d) az irodába a lehető leghamarabb.

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Tarifán felüli fizetés
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes megelőző orvosi vizsgálatok

Az Ön feladatai:

  • Ügyféltámogatás az értékesítési csapattal és az értékesítési technikusokkal együttműködve
  • Ügyféltanácsadás
  • Megkeresések feldolgozása és támogatása, koordináció a termeléssel és a menetrenddel
  • Ajánlatkészítés, árajánlatok nyomon követése, megrendelések feldolgozása és panaszkezelés
  • Az ügyféltevékenységek kezelése

  • Kívánatos a kereskedelmi képzés elvégzése és a belső értékesítésben szerzett kezdeti tapasztalat.
  • Értékesítési tehetség és készség az ügyfelekkel való bánásmódban
  • Élvezze az emberekkel való kapcsolattartást és az értékesítésre irányuló tevékenységet.
  • Előnyt jelent az MS Office, az angol nyelv, az árukezelési rendszerek és az SAP jó ismerete.

Frau Carolin Meinhardt
ACTIEF Personalmanagement Siegen

Siegen

Telefon: +49 (0) 271 238972-0