Minőségellenőr Krones (m/f/d)

Neutraubling, 93073
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 07.05.2024

Malak Hussein asszony
ACTIEF Personalmanagement
Regensburg

Munkaköri leírás

Ügyfelünk, a Krones AG, az élelmiszer- és italipar töltő- és csomagolástechnológiájának világpiaci vezetője számára keresünk minőségellenőröket (m/f/d) a neutraublingi telephely csapatának megerősítésére.

Ha szeretne a régió egyik legsikeresebb gépipari vállalatánál dolgozni, és aktívan segíteni a jövője alakításában, akkor jelentkezzen hozzánk most.

  • Órabér 18,84 €-tól
  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • A beérkező áruk ellenőrzését és a gyártásellenőrzést az ellenőrzési tervnek megfelelően végzi.
  • Az ellenőrzést a rendszerben dokumentálják.
  • A "hiányzó rész" és az "I-pont" feldolgozása az SAP MM-ben.
  • Az ellenőrzött árukat előkészíti a különböző termelési ellátási területek vagy raktárak számára.
  • Belső és külső reklamációkat készít (SAP QM).
  • Az egyeztetés a témáért felelős személlyel és a felelős felettes szervvel történik.
  • Képzés vagy szakmai tapasztalat a fémiparban
  • Tapasztalat a minőségellenőrzésben és a beérkező áruk ellenőrzésében
  • Darus jogosítvány kívánatos
  • Nagyon jó német nyelvtudás
  • SAP alapos ismerete

Frau Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement Regensburg

Regensburg

Telefon: +49 (0) 941 78867-0