Elektronikai technikus (m/f/d)

Trossingen, 78647
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 14.05.2024

Detlef Dilz úr
ACTIEF Personalmanagement
Rottweil

Munkaköri leírás

Új kihívást és hosszú távú munkát keres? Elektronikai technikus (m/f/d) munkatársat keresünk Trossingenbe a lehető legkorábbi időpontban.

  • Hosszú távú foglalkoztatás állandó munkaviszonyban
  • Vonzó bércsomag a BAP-tarifa szerint + a szokásos bértáblán felüli bónuszok
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Személyes tanácsadás hozzáértő személyzeti tanácsadóktól

Az Ön feladatai:

  • Karbantartási, tesztelési és mérési tevékenységeket fog végezni különböző rendszereken.
  • Ön felelős a hibaelhárításért és a hibák elhárításáért.
  • A rendszerek elektronikus karbantartása és szervizelése az Ön feladatai közé tartozik.
  • Mindig biztosítja az összes tevékenység teljes körű dokumentálását.

  • Sikeresen elvégzett elektronikai technikus (m/f/d) ipari mérnöki vagy hasonló képesítéssel rendelkezik.
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik a mérés- és szabályozástechnika területén.
  • Megbízható, független és precíz munkamódszerrel győz meg minket.
  • Felkészültél a műszakos és hétvégi munkavégzésre.

Herr Detlef Dilz
ACTIEF Personalmanagement Rottweil

Rottweil

Telefon: +49 (0) 741 3485240