Festés előkészítő (m/f/d) nappali műszakban

Rossau közelében Mittweida, 09661
Segítő
Teljes munkaidőben
Segítő
Teljes munkaidőben
2023.12.11-től

Kerstin Röber asszony
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Munkaköri leírás

Rossau régióból származó, jól ismert ügyfelünk megbízásából pontosan Önt keressük festés előkészítőnek (m/f/d) nappali műszakban.

Csak minimálbér? - Szó sem lehet róla!

A waldheimi Actiefnél többet kínálunk a minimálbérnél!

Tudjon meg többet még ma!

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Vonzó bércsomag a BAP-tarifa szerint, bónuszokkal együtt
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Bónuszfizetés, például "Alkalmazottak toboroznak alkalmazottakat", legfeljebb 450,00 €/befogadott alkalmazott - korlátlan számban
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Hegesztett alkatrészek zsírtalanítása tisztítószerekkel
  • A felületek maszkolása a festés előkészítéséhez
  • Fém alkatrészek tisztítása sűrített levegővel
  • A munkahely tisztán tartása

  • A festészet területén szerzett szakmai tapasztalat előny - nem követelmény.
  • Új belépők vagy fémmegmunkálásban jártas jelentkezők jelentkezését várjuk.
  • Független, precíz és tiszta munkavégzés
  • Udvarias viselkedés és csapatmunkára való képesség elvárás.
  • Munkaidő:
    06:30 - 15:15 (45 perc szünet) - nappali műszakban.

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0
Telefax: +49 (0) 34327 6678-24