Diszpécser termelési tervezés (m/f/d)

Waldheim, Szászország, 04736
Teljes munkaidőben
08.04.2024-től

Kerstin Röber asszony
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Munkaköri leírás

Egy jól ismert waldheimi ügyfél megbízásából pontosan Önt keresünk diszpécser termelési tervezés (m/f/d) pozícióba.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a GVP tarifa szerint, bónuszokkal együtt
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Bónuszkifizetések, mint például "Alkalmazottak toboroznak alkalmazottakat", legfeljebb 450 euróig toborzott alkalmazottanként, korlátlan számban.
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • A termelés ellenőrzése és a rendelési prioritások meghatározása
  • A termelési terv létrehozása, karbantartása és aktualizálása az értékesítési tervezés alapján.
  • Az ügyfélspecifikus műhelymegrendelések átalakítása gyártási megrendelésekké
  • Koordináció a gyártás/ logisztika/ minőség területén lévő összes interfésszel
  • Kanban szabályozási hurkokat hoz létre, adaptál és felügyel
  • A különböző rendszerparaméterek (pl. újrarendelési pontok, tételméretek) méretezése.
  • A készletszintek nyomon követése a meghatározott készletforgási arány elérése érdekében
  • A termékek szabványos szállítási idejének koordinálása és meghatározása
  • A termékek be- és kimeneti ellenőrzése
  • Új termékek bevezetésében való részvétel

Az Ön profilja:

  • Elvégeztetett kereskedelmi képzés vagy hasonló képzés
  • Tapasztalat a menetrendkészítésben
  • Felelősségteljes és körültekintő munkavégzés
  • Nagyon jó szervezési és kommunikációs készségek
  • Csapatmunkára és kezdeményezőkészségre való képesség
  • Az általános MS Office alkalmazások alapos ismerete
  • Jó angol nyelvtudás írásban és szóban
  • SAP-ismeret előnyt jelent - nem követelmény

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0