CNC esztergályos (m/f/d) műszakos munkarendben

Fulda, 36043
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
08.01.2024-től

Lea Schernick asszony
ACTIEF Personalmanagement
Gelnhausen

Munkaköri leírás

Egy jól ismert fuldai ügyfél megbízásából pontosan Önt keresünk CNC esztergályosként (m/f/d) műszakos munkarendbe.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Tarifán felüli bércsomag bruttó 16,00 €/óra (képzettségtől és szakmai tapasztalattól függően)
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Precíziós alkatrészek beállítása és gyártása különböző anyagokból modern esztergáló- és maróközpontokon a műszaki dokumentációnak megfelelően.
  • A termelési folyamatok nyomon követése és optimalizálása
  • Folyamatparaméterek meghatározása, tesztsorozatok elvégzése
  • Minőségellenőrzés a technológiai gyártási dokumentumok (műszaki rajzok) alapján
  • Gépkarbantartás és -javítás elvégzése
  • A munkafolyamatok tervezése, előkészítése és szervezése az előkészítő részlegünkkel együttműködve.
  • A termék vizsgálatának elvégzése, pl. közbenső vizsgálatok / gyári önellenőrzés a műszaki rajzok figyelembevételével.

  • Sikeresen elvégzett vágógépkezelői (m/f/d) vagy hasonló szakképzés.
  • Kívánatos a CNC esztergálásban szerzett tapasztalat
  • Hajlandóság váltott műszakban dolgozni
  • Minőség- és felelősségtudat
  • Magas szintű műszaki megértés
  • Körültekintő, strukturált és független munkavégzés
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség
  • Jó német nyelvtudás írásban és szóban

Frau Lea Schernick
ACTIEF Personalmanagement Gelnhausen

Gelnhausen

Telefon: +49 (0) 151 27 63 53 92