Mechanikus (m/f/d) házon belüli összeszerelés

Großostheim, 63762
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
10.01.2024-től

Giancarla Cherchi asszony
ACTIEF Personalmanagement
Aschaffenburg

Munkaköri leírás

Egy nagyostheimi, jól ismert ügyfél megbízásából pontosan Önt keresünk, mint mechanikus (m/f/d) belső szerelésre.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Kifejezetten kívánatos átvétel
  • Tarifa feletti bércsomag bruttó 20,00 euró/óra (képzettségtől és szakmai tapasztalattól függően)
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha az UVEX-től

Az Ön feladatai:

  • A rendszeralkatrészek és alkatrészek elő- és végszerelése
  • Rajzok és alkatrészjegyzékek alapján történő munkavégzés
  • Pneumatikus egységek felszerelése
  • Az összeszerelt alkatrészek ellenőrzése a rajzoknak való megfelelés és a minőség tekintetében

  • Sikeresen elvégzett ipari gépész (m/f/d) vagy hasonló szakképzés.
  • Kívánatos lenne első szakmai tapasztalat ipari speciális gépgyártásban
  • Kívánatos a pneumatika és a hidraulika ismerete
  • Előnyt jelent a lean gyártásban szerzett tapasztalat
  • Csapatorientált és megbízható munka
  • Rugalmas és stressztűrő

Frau Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement Aschaffenburg

Telefon: +49 (0) 6021 45649-0