Mecanic (m/f/d) asamblare internă

Großostheim, 63762
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 10.01.2024

Întrebări despre job?

Doamna Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement
Aschaffenburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din Großostheim, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca mecanic (m/f/d) asamblare internă.

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Preluare dorită în mod expres
  • Pachet salarial peste tariful de 20,00 euro/oră brut (în funcție de calificare și experiență profesională)
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente
  • Controale medicale și îmbrăcăminte de lucru gratuite de la UVEX

  • Pre-asamblarea și asamblarea finală a pieselor și componentelor sistemului
  • Lucrul în conformitate cu desenele și listele de piese
  • Montarea unităților pneumatice
  • Verificarea componentelor asamblate în ceea ce privește conformitatea cu desenele și calitatea acestora

  • Formare profesională încheiată cu succes ca mecanic industrial (m/f/d) sau similar
  • Ar fi de dorit o primă experiență profesională în construcția de mașini speciale industriale
  • De dorit cunoștințe de pneumatică și hidraulică
  • Experiența în producția lean reprezintă un avantaj
  • Lucru orientat spre echipă și de încredere
  • Rezistente și rezistente la stres

Întrebări despre job?

Frau Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement Aschaffenburg

Telefon: +49 (0) 6021 45649-0