Irodai adminisztrátor (m/f/d)

Pforzheim, 75179
Teljes munkaidőben
2024.01.23-tól

Josef Glas úr
ACTIEF Personalmanagement
Karlsruhe

Munkaköri leírás

Pforzheimi ügyfelünk közvetlen közvetítéssel keres képzett kereskedelmi munkatársat.

Ha motivált vagy, önállóan tudsz dolgozni, és szervezőkészséggel rendelkezel, jelentkezz hozzánk.

Ügyfelünk határozatlan időre felvételt hirdet.

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • Ismerős munkakörnyezet
  • Rendszeres csapatrendezvények
  • Változatos és érdekes munka
  • Vonzó javadalmazási csomag és egyéb extrák
  • Egyéni továbbképzési lehetőségek
  • Egy globális szereplőnél dolgozni

Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot
  • Pályázati dokumentumainak tökéletes elkészítése
  • Ingyenes álláspályázati coaching
  • Ingyenes állás-tanácsadás

Az Ön feladatai:

  • Kiváló minőségű alkatrészek és szerelvények időben történő és költséghatékony beszerzése
  • Keretmegállapodások megkötése és a beszerzési feltételek megtárgyalása
  • A rendelés visszaigazolásainak karbantartása és a szállítási dátumok független aktív nyomon követése
  • Szoros együttműködés a belső szakosodott részlegekkel és külső szolgáltatókkal
  • A beszerzési folyamathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok, beleértve a beszerzési dokumentumok létrehozását, a számlák ellenőrzését és az ERP-rendszerben történő adatkarbantartást.

Az Ön profilja:

  • Sikeresen elvégzett kereskedelmi vagy hasonló szakképzés.
  • Előnyt jelent a kereskedelmi ágazatban szerzett első szakmai tapasztalat.
  • Független és szisztematikus munkavégzés
  • Nagyon jó kommunikációs, szervezési és tárgyalási készség, különösen időhiányos és konfliktushelyzetekben.
  • Az általános informatikai rendszerek, például az MS Office magabiztos kezelése.
  • Folyékonyan beszél angolul írásban és szóban

Herr Josef Glas
ACTIEF Personalmanagement Karlsruhe

Karlsruhe

Telefon: +49 (0) 721 9378010