Gépkezelő (m/f/d)

Leuna, 06237
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
02.02.2024-től

Sabine Pfuhl asszony
ACTIEF Personalmanagement
Naumburg

Munkaköri leírás

Karrierváltást keres? Jöjjön az ACTIEF-hez!

Leunai székhelyű, neves ügyfelünk örömmel várja Önt a csapatba, mint új, teljes munkaidős gépkezelőt (m/f/d ).

  • Vonzó bércsomag a BAP tarifa szerint, plusz ágazati felárak stb.
  • Órabér 15,92 eurótól + felárak
  • Megelőző orvosi vizsgálatok (ingyenes)
  • Személyes támogatás hozzáértő személyzeti tanácsadóktól
  • Hosszú távú foglalkoztatás az ügyfél által tervezett átvétellel
  • Képzési lehetőségek az ACTIEF-en keresztül

Az Ön feladatai:

  • A gépek karbantartási és szervizelési munkáinak elvégzése
  • Szükség esetén együttműködés más termelési területeken
  • Egyszerűtől az összetett lemezalkatrészek gyártása
  • Műszaki rajzok alapján történő munkavégzés
  • A gyártott alkatrészek mérése és vizsgálata, valamint minőségellenőrzés A CNC-vezérelt rendszerek előkészítése, beállítása, működtetése és ellenőrzése.
  • Anyagbetöltés, valamint munkadarabok rögzítése és igazítása stb.
  • Saját készítésű CNC-programok alapján történő munkavégzés/korrigálás
  • A gyártási folyamat hibáinak kiküszöbölése

  • Gépkezelői (m/f/d), építőipari gépész (m/f/d), ipari gépész (m/f/d) vagy hasonló képesítés a fémfeldolgozás területén.
  • egyébként műszaki vagy kézműves szakképesítés és/vagy szakmai tapasztalat fémekkel, acéllal és rozsdamentes acéllal, valamint CNC-vezérlésű gépekkel való munkavégzésben.
  • Német nyelv szóban és írásban (C1)
  • saját autó, hogy eljusson a munkahelyére
  • Rajzok és alkatrészlisták magabiztos olvasása, jó térérzékkel kombinálva
    Targoncavezetői engedély kívánatos.

Frau Sabine Pfuhl
ACTIEF Personalmanagement Naumburg

Naumburg

Telefon: +49 (0) 3445 710 838 - 0