Kantin alkalmazott (m/f/d)

Geithain, 04643
Segítő
Részmunkaidő - reggel
Segítő
2024.03.15-től

Kerstin Röber asszony
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Munkaköri leírás

Egy jól ismert geithaini ügyfél megbízásából pontosan Önt keressük részmunkaidős kantin alkalmazottként (m/f/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a GVP tarifa szerint, bónuszokkal együtt
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi jutalmak, bónuszkifizetések
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Kb. 40 fő reggeli ajánlatának előkészítése és nyomon követése
  • Ebéd elkészítése és nyomon követése kb. 20 fő részére (egyszerű ételek)
  • Az ételek kiszámítása és megrendelése
    (az ételek kiszállítása)
  • A higiéniai előírásoknak való megfelelés

    Munkaidő: 07:00 és 13:30 között

  • A konyhai/konyhai területen szerzett szakmai tapasztalat elengedhetetlen.
  • Független, felelősségteljes munkavégzés (magányos munkavállaló)
  • Költségtudatosság és számítási tapasztalat
  • ápolt megjelenés, udvarias viselkedés
  • Egészségügyi kártyának rendelkezésre kell állnia

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0