Angajat la cantină (m/f/d)

Geithain, 04643
Ajutător
Timp parțial - dimineața
Ajutător
De la 15.03.2024

Întrebări despre job?

Dna Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client bine cunoscut din regiunea Geithain, vă căutăm exact pe dvs. ca angajat cu jumătate de normă la cantină (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP cu bonusuri
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Prime de vacanță și de Crăciun, plăți bonus
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Pregătirea și urmărirea ofertei de mic dejun pentru aproximativ 40 de persoane.
  • Pregătirea și urmărirea prânzului pentru aproximativ 20 de persoane (mâncăruri simple)
  • Calcularea și comandarea alimentelor
    (se livrează alimente)
  • Respectarea reglementărilor privind igiena

    Program de lucru: 07:00 - 13:30

  • Experiența profesională în domeniul bucătăriei/cantinei este esențială
  • Modul de lucru independent și responsabil (lucrător singuratic)
  • Conștientizarea costurilor și experiență în calcularea acestora
  • aspect îngrijit, maniere politicoase
  • Cardul de sănătate ar trebui să fie disponibil

Întrebări despre job?

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0