Szakember (m/f/d) fémszerkezetek

Neustadt Coburg közelében, 96465
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
2023.12.15-től

Martin Soltysek úr
ACTIEF Personalmanagement
Coburg

Munkaköri leírás

Neustadt bei Coburg régióból származó, jól ismert ügyfelünk megbízásából pontosan Önt keressük fémszerkezeti szakemberként (m/f/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a GVP tarifa szerint
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Acél megmunkálása
  • Sokféle formatervezési minta és alkatrész gyártása
  • Fémtartók gyártása
  • Acélszerkezetek javítása és karbantartása

Az Ön profilja:

  • Fémműves (m/f/d), lakatos vagy hasonló képzés
  • Előnyt jelent a (hagyományos) esztergálásban szerzett kezdeti tapasztalat
  • Független és körültekintő munkavégzés
  • Fizikai ellenálló képesség
  • Hegesztési ismeretek előnyt jelentenek (MAG)

Herr Martin Soltysek
ACTIEF Personalmanagement Coburg

Coburg

Telefon: +49 (0) 9561 7424-0