Specialist (m/f/d) construcții metalice

Neustadt lângă Coburg, 96465
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 15.12.2023

Întrebări despre job?

Dl Martin Soltysek
ACTIEF Personalmanagement
Coburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Neustadt bei Coburg, vă căutăm ca specialist în construcții metalice (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

Sarcinile dumneavoastră:

  • Prelucrarea oțelului
  • Producția unei mari varietăți de modele și componente
  • Producția de suporturi metalice
  • Repararea și întreținerea ansamblurilor din oțel

  • Formare profesională ca metalurgist (m/f/d), lăcătuș mecanic sau similar
  • Experiența inițială în strunjirea (convențională) constituie un avantaj
  • Mod de lucru independent și atent
  • Reziliența fizică
  • Competențe de sudură constituie un avantaj (MAG)

Întrebări despre job?

Herr Martin Soltysek
ACTIEF Personalmanagement Coburg

Coburg

Telefon: +49 (0) 9561 7424-0