Villanyszerelő (m/f/d)

Coburg, 96450
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
2023.12.15-től

Martin Soltysek úr
ACTIEF Personalmanagement
Coburg

Munkaköri leírás

Coburg régióból származó, jól ismert ügyfelünk megbízásából pontosan Önt keressük villanyszerelőnek (m/f/d) 2 műszakban.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a GVP tarifa szerint

Az Ön feladatai:

  • Soros rendszerek áramköreinek és vezérlőberendezéseinek összeszerelése és bekötése áramköri vagy kapcsolási rajzok alapján
  • Ellenőrizze a mellékelt elektromos alkatrészek és szerelési alkatrészek teljességét és helyességét.
  • A műszaki dokumentációtól való eltérések dokumentálása és továbbítása
  • mechanikai munkák elvégzése kapcsolószekrényeken
  • Szállítási tevékenységek végzése

Az Ön profilja:

  • Ipari villanyszerelői (m/f/d) vagy hasonló képzettség
  • Szakmai tapasztalat kívánatos
  • Szükséges a műszakos és szombati munkavégzésre való hajlandóság
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség szükséges
  • Független és megbízható munkamódszer

Herr Martin Soltysek
ACTIEF Personalmanagement Coburg

Coburg

Telefon: +49 (0) 9561 7424-0