Electrician (m/f/d)

Coburg, 96450
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 15.12.2023

Întrebări despre job?

Dl Martin Soltysek
ACTIEF Personalmanagement
Coburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Coburg, vă căutăm exact pe dvs. ca electrician (m/f/d) 2 schimburi.

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP

  • Asamblarea și cablarea circuitelor și a comenzilor pentru sisteme în serie, în conformitate cu schemele de circuit sau de cablare
  • Verificați dacă componentele electrice și piesele de asamblare furnizate sunt complete și corecte
  • Documentarea și transmiterea abaterilor de la documentația tehnică
  • Efectuarea de lucrări mecanice la dulapurile de distribuție
  • Efectuarea de activități de transport

Profilul dumneavoastră:

  • Formare ca electrician industrial (m/f/d) sau comparabil.
  • Experiență profesională de dorit
  • Este necesară disponibilitatea de a lucra în schimburi și sâmbăta
  • Este necesară capacitatea de a lucra în echipă
  • Mod de lucru independent și de încredere

Întrebări despre job?

Herr Martin Soltysek
ACTIEF Personalmanagement Coburg

Coburg

Telefon: +49 (0) 9561 7424-0