Raktári szakember (m/f/d)

Aldingen, 78554 Tuttlingeni járás, 78554
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
2024.03.28-tól

Detlef Dilz úr
ACTIEF Personalmanagement
Rottweil

Munkaköri leírás

Új kihívást keres a raktári ágazatban? Önt keressük raktári szakemberként (m/f/d) egyik ügyfelünk számára.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Vonzó bércsomag a BAP kollektív szerződés szerint
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól
  • Tarifán felüli bércsomag és bónuszok

Az Ön feladatai:

  • Ön felelős az áruk átvételéért és a kísérő dokumentumok ellenőrzéséért.
  • Az áru mennyiségének, típusának és állapotának ellenőrzése az Ön napi feladatai közé tartozik.
  • rögzíti az árut és az árut a megfelelő informatikai rendszerben.
  • Gondoskodik az áruk megfelelő és az előírásoknak megfelelő tárolásáról, és rendszeresen ellenőrzi a készletszinteket.
  • Mindig betartja a vonatkozó előírásokat, például a veszélyes árukról szóló rendeletet és a vámszabályokat.

  • Raktárlogisztikai szakember vagy raktáros (m/f/d) végzettséggel rendelkezik.
  • Két-három éves szakmai tapasztalattal rendelkezik a raktározási vagy logisztikai ágazatban.
  • Targoncavezetői engedéllyel és ideális esetben B osztályú vezetői engedéllyel rendelkezik.
  • Az Ön munkamódszerét a pontosság és az elkötelezettség jellemzi.
  • Szeretsz csapatban dolgozni, és gyorsan megismerkedsz az új felelősségi körökkel.

Herr Detlef Dilz
ACTIEF Personalmanagement Rottweil

Rottweil

Telefon: +49 (0) 741 3485240
Telefax: +49 (0) 741 34852429