CNC gépkezelő (m/f/d)

Wurzen, 04808
Szakértő
Műszak / éjszaka / hétvége
Szakértő
29.06.2022-től

Katrin Walther asszony
ACTIEF Personalmanagement
Leipzig

Munkaköri leírás

Egy jól ismert Wurzen környéki ügyfél megbízásából pontosan Önt keressük CNC gépkezelőnek (m/f/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Vonzó bércsomag a BAP kollektív szerződés szerint
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól
  • Tarifán felüli bércsomag és bónuszok
  • Ipari pótdíjak
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha

Az Ön feladatai:

  • CNC-gépek (félautomata megmunkálógépek) üzemeltetése és automatizált összeszerelőgépek felügyelete.
  • Munkamegrendelések feldolgozása programok és rajzok felhasználásával
  • A munka állapotának, a lemezfogyasztásnak, az üzemóráknak a dokumentálása
  • A minőségi követelményeknek való megfelelés, beleértve a munkavállalók önellenőrzését is.
  • Alapvető karbantartási munkák elvégzése

  • Végzett fémipari szakképzés / CNC-gépkezelő vagy megfelelő szakmai tapasztalat ezen a területen (lehetőleg megmunkálás).
  • Előnyt jelent az MS Office és az ERP rendszer ismerete.
  • Hajlandóság váltott műszakban dolgozni (hétvégén is)
  • Előnyt jelent a szállítóeszközök (targonca) kezelésének képessége.
  • Csapatban való munkavégzésre való képesség, önálló munkavégzés, elkötelezettség és szórakozás a munkában

Frau Katrin Walther
ACTIEF Personalmanagement Leipzig

Leipzig

Telefon: +49 (0) 341 909 748 - 0
Telefax: +49 (0) 341 909 748 - 20