Gép- és berendezéskezelő (m/f/d)

Ostrau, Szászország, 04749
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
05.02.2024-től

Kerstin Röber asszony
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Munkaköri leírás

Jahnatal/Ostrau régióból származó, jól ismert ügyfelünk megbízásából pontosan Önt keressük gép- és berendezéskezelőnek (m/f/d).

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Konkrét esély a felvételre
  • Vonzó bércsomag a BAP-tarifa szerint, bónuszokkal együtt
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen
  • Ünnepi és karácsonyi jutalmak, bónuszkifizetések
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Gyártógépek üzemeltetése, felügyelete és átállítása
  • Gépekkel kapcsolatos karbantartási és ellenőrzési tevékenységek
  • Műszaki hibák elhárítása
  • Tesztek elvégzése a gyártás során
  • Ellátás, raklapozás és címkézés

  • Előnyt jelent a jogosítvány és a targoncavezetői tapasztalat
  • műszaki ismeretek, ideális esetben a festékek és lakkok területén
  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat a vegyiparban
  • Alternatívaként: általános tapasztalat a termelés területén
  • Független és célorientált munkamódszer
  • Élvezze a csapatmunkát

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0