Operator de mașini și instalații (m/f/d)

Ostrau, Saxonia, 04749
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 05.02.2024

Întrebări despre job?

Dna Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Jahnatal/Ostrau, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca operator de mașini și instalații (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului BAP cu bonusuri
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Prime de vacanță și de Crăciun, plăți bonus
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Operarea, monitorizarea și retehnologizarea mașinilor de producție
  • Activități de întreținere și inspecție legate de mașini
  • Depanarea defecțiunilor tehnice
  • Efectuarea de teste în timpul producției
  • Furnizare, paletizare și etichetare

  • Permisul de conducere și experiența de conducere a camioanelor industriale constituie un avantaj
  • Cunoștințe tehnice, de preferință în domeniul vopselelor și lacurilor
  • Experiență într-o companie de producție din industria chimică
  • Alternativ: experiență generală în domeniul producției
  • Modul de lucru independent și orientat spre obiective
  • Îți place să lucrezi în echipă

Întrebări despre job?

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0