Értékesítési asszisztens (m/f/d)

Rimsting, 83253
Teljes munkaidőben
Ab 16.04.2024

Susanne Sommer asszony
ACTIEF Personalmanagement
Rosenheim

Munkaköri leírás

A Chiemgau régióból származó, jól ismert ügyfelünk megbízásából, aki a teremakusztika, a könnyű szövetek és a textilépítészet területén egyedi és egyedi komplett megoldások úttörő, világszerte terjeszkedő, neves fejlesztője, közvetlen munkaközvetítésre keresünk értékesítési asszisztenst (m/f/d ).

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • Állandó munkaszerződés
  • Vonzó fizetési csomag
  • Modern, barátságos munkakörnyezet, kilátással a Chiemsee-tóra és a hegyi panorámára
  • Harmonikus, informális munkahelyi légkör, lapos hierarchiával
  • Izgalmas és változatos feladatok
  • Nagyon jó ismerkedés és támogatás a tapasztalt csapattársaktól
  • Alkalmazotti parkoló

Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot
  • Pályázati dokumentumainak tökéletes elkészítése
  • Ingyenes álláspályázati coaching
  • Ingyenes állás-tanácsadás

Az Ön feladatai:

  • Szervezési és adminisztratív támogatás az értékesítési vezetés és az értékesítési személyzet számára az ügyfélkezelésben és az új ügyfélprojektek megszerzésében.
  • Az értékesítési és marketing szempontból releváns ügyféltörzsadatok bevitele és karbantartása az ERP/CRM rendszerbe.
  • Ajánlatok elkészítése az értékesítési csapattal és a vezetőséggel egyeztetve
  • A vonatkozó közbeszerzési pályázatok kutatása
  • Különleges projektekkel kapcsolatos feladatok

Az Ön profilja:

  • Sikeresen elvégzett kereskedelmi és/vagy műszaki képzés
  • Kívánatos az értékesítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat az általános szoftverekben (MS-Office, ERP/CRM rendszerek stb.)
  • Független, megbízható és felelősségteljes munkastílus
  • Erős kommunikációs készség és ügyfélközpontúság
  • Rugalmasság, kezdeményezőkészség és csapatszellem
  • Jó angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Nyitott, barátságos viselkedés

Frau Susanne Sommer
ACTIEF Personalmanagement Rosenheim

Rosenheim

Telefon: +49 (0) 8031 94145-0
Telefax: +49 (0) 8031 94145-20