Adózási ügyintéző (m/f/d) Pénzügyi számvitel

Wolnzach, 85283
Teljes munkaidőben
Ab 19.04.2024

Moritz Gottschalk
ACTIEF Personalmanagement
Ingolstadt Ingolstadt

Munkaköri leírás

Ismert ügyfelünk az ingolstadti régióból keres Önt adóügyi ügyintézőnek (m/f/d) a pénzügyi könyvelési osztályra a lehető leghamarabbi kezdéssel. Új kihívást keres? Akkor várjuk jelentkezését még ma.

  • Vonzó bércsomag a BAP kollektív szerződés szerint
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Biztonságos munkahely
  • Személyes támogatás kompetens csapatunktól a helyszínen

Az Ön feladatai:

  • Bejövő számlák ellenőrzése és feldolgozása
  • Külső ügyféltámogatás a közös pénzügyi szolgáltatási területen
  • Szükség esetén támogatás más megosztott szolgáltatási területeken
  • Támogatás a projekt számításokkal és árajánlatokkal kapcsolatban
  • Segítségnyújtás a havi és éves pénzügyi kimutatások elkészítésében a vállalatnál

  • Kontrolling/adózás/számvitel szakirányú tanulmányok vagy adóügyi ügyintéző (m/f/d) szakképzés, pénzügyi számvitelben szerzett gyakorlati tapasztalattal előnyt jelent.
  • Nagyon jó német és angol nyelvtudás
  • Erős megértés a számokkal való bánásmódban
  • A bérszámfejtés és a HÉA, valamint a külföldi ügyek ismerete
  • Aktív részvétel a saját felelősségi körének alakításában

Herr Moritz Gottschalk
ACTIEF Personalmanagement Ingolstadt

Ingolstadt

Telefon: +49 (0) 841 93 17 06 1 - 0