Ügyféltanácsadó (F/F/D) KÖZVETLEN FELVÉTELRE

Bruchmühlbach-Miesau, 66892
Teljes munkaidőben
Ab 19.04.2024

Martin Klass úr
ACTIEF Personalmanagement
Kaiserslautern

Munkaköri leírás

Új szakmai kihívást keres?

Ügyfelünk, egy Bruchmühlbach-Miesau területén működő termelővállalat megbízásából keresünk üzletembereket vagy tapasztalt szakembereket közvetlen elhelyezkedés céljából ügyfélszolgálati munkatársnak (M/F/D)!

Érdekli? - Akkor várjuk jelentkezését!

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • Érdekes, változatos és kihívásokkal teli feladatkör
  • Vonzó fizetés és hosszú távú karrierlehetőségek
  • Vonzó munkakörnyezet, magas színvonalú, korszerű berendezésekkel, egy rendkívül motivált és nagyon informális kollégákból álló csapatban.

Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot
  • Pályázati dokumentumainak tökéletes elkészítése
  • Ingyenes álláspályázati coaching
  • Ingyenes állás-tanácsadás

Az Ön feladatai:

  • Ön képviseli a vállalatot, és Ön az első kapcsolattartó pont az ügyfelek számára.
  • Elfogadja az ügyfelek megrendeléseit, létrehozza azokat az informatikai rendszerben és nyomon követi a feldolgozást.
  • Ön az ügyfelek és a vállalat belső részlegei közötti kapcsolattartó szerepet tölti be.

  • Sikeresen befejezett kereskedelmi szakképzéssel rendelkezik, például irodai kommunikációs ügyintézőként vagy ipari ügyintézőként, és ideális esetben már rendelkezik némi ügyfélszolgálati tapasztalattal.
  • Nagyon jó német nyelvtudással rendelkezik írásban és szóban, és nem fél angolul kommunikálni.
  • Önállóan, megbízhatóan és strukturáltan dolgozik.
  • Csapatjátékosnak nevezed magad, és nagyfokú elkötelezettséggel rendelkezel.

Herr Martin Klass
ACTIEF Personalmanagement Kaiserslautern

Telefon: +49 (0) 631 370945-0