Ápoló (m/f/d) a DIRECT HIRE!

Lauterecken, 67742
Műszak / éjszaka / hétvége
Ab 19.04.2024

Martin Klass úr
ACTIEF Personalmanagement
Kaiserslautern

Munkaköri leírás

Új szakmai kihívást keres?

Lautereckeni ügyfelünk megbízásából pontosan Önt keresünk közvetlen elhelyezésre gondozónak (m/f/d).

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • változatos és érdekes tevékenységi terület egy modern, innovatív és növekvő vállalat közepén.
  • 20,74 € - 22,99 € közötti órabér (a képzettségtől és a szakmai tapasztalattól függően).
  • Vonzó munkakörnyezet, magas színvonalú, korszerű berendezésekkel, egy rendkívül motivált és nagyon informális kollégákból álló csapatban.

Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot
  • Pályázati dokumentumainak tökéletes elkészítése
  • Ingyenes álláspályázati coaching
  • Ingyenes állás-tanácsadás

Az Ön felelősségi köre:

  • Intenzív osztályon ápolt betegek gondozása és ápolása
  • Orvostechnikai eszközök, például lélegeztetőgépek, szívmonitorozó készülékek és dialízisgépek felügyelete és működtetése.
  • Kötszercserék, sebellátás, valamint gyógyszerek és intravénás terápiák beadása az orvosi utasításoknak megfelelően.
  • Az összes elvégzett ápolási intézkedés és megfigyelés gondos dokumentálása
  • Rendszeres kommunikáció az orvosokkal és más egészségügyi szolgáltatókkal a betegek állapotának megbeszélése és a kezelési tervek kiigazítása érdekében.

Mit hozzon magával:

  • 3 éves képzési program a szakképzett ápolói képesítés megszerzéséhez (m/f/d)
  • Hajlandóság váltott műszakban és hétvégén dolgozni
  • Rugalmasság, empátia és jó humor
  • Élvezze a munkát a segítségre szoruló emberekkel

Herr Martin Klass
ACTIEF Personalmanagement Kaiserslautern

Telefon: +49 (0) 631 370945-0