MECHATRONIKUS (m/f/d) közvetlen közvetítésre

Bitterfeld-Wolfen, 06749
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 23.04.2024

Sabine Pfuhl asszony
ACTIEF Personalmanagement
Naumburg

Munkaköri leírás

Ön új karrierlehetőséget keres?

Bitterfeld-Wolfeni székhelyű, jól ismert ügyfelünk számára keresünk Önt mechatronikai mérnökként (m/f/d) közvetlen közvetítésre.

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • Kellemes munkakörnyezet, lapos hierarchiával és világos struktúrákkal.
  • Átfogó bevezető program és támogatás az Ön szakmai és személyes fejlődéséhez.
  • vonzó és teljesítményhez kötött fizetés
  • Rugalmas munkaidő és évi 30 nap szabadság

Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot
  • Ingyenes álláspályázati coaching
  • Ingyenes állás-tanácsadás

Az Ön feladatai:

  • Független hibaelemzés és hibaelhárítás
  • Karbantartási és ellenőrzési tervek elkészítése, konkrét karbantartási és javítási munkák tervezése és végrehajtása, beleértve a külső szolgáltatók koordinálását is.
  • Támogatás a termelési rendszerek telepítésében és üzembe helyezésében, összeszerelés felügyelete
  • Műszaki dokumentáció készítése (kézikönyvek, áramköri rajzok, alkatrészlisták stb.)

  • Sikeresen elvégzett mechatronikai technikus (m/f/d) szakképzés és többéves szakmai tapasztalat a hibaelhárítás és karbantartás területén.
  • Tapasztalat külső cégek koordinálásában és karbantartó csapatok irányításában
  • Független, strukturált és célorientált munkamódszer, gyakorlatias gondolkodásmód
  • Kívánatos a jó angol nyelvtudás
  • Részvétel az ügyeleti szolgálatban vagy hajlandóság a váltott műszakban történő munkavégzésre
  • Német nyelv szóban és írásban (C1)
  • Saját autó a munkahely eléréséhez

Frau Sabine Pfuhl
ACTIEF Personalmanagement Naumburg

Naumburg

Telefon: +49 (0) 3445 710 838 - 0