MECATRONICIAN (m/f/d) pentru plasare directă

Bitterfeld-Wolfen, 06749
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 23.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Sabine Pfuhl
ACTIEF Personalmanagement
Naumburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Sunteți în căutarea unui nou început de carieră?

Pentru clientul nostru bine cunoscut din Bitterfeld-Wolfen, vă căutăm pe Dvs. ca inginer mecatronist (m/f/d) pentru plasare directă.

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

  • Un mediu de lucru plăcut, cu ierarhii plate și structuri clare
  • Un program cuprinzător de inițiere și sprijin pentru dezvoltarea ta profesională și personală
  • un salariu atractiv și în funcție de performanță
  • Program de lucru flexibil și 30 de zile de concediu pe an

Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:

  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Coaching gratuit pentru aplicații de angajare
  • Consiliere profesională gratuită

Sarcinile dumneavoastră:

  • Analiză și remediere independentă a defecțiunilor
  • Pregătirea planurilor de întreținere și de inspecție, planificarea și punerea în aplicare a lucrărilor specifice de întreținere și reparații, inclusiv coordonarea furnizorilor externi de servicii.
  • Asistență la instalarea și punerea în funcțiune a sistemelor de producție, supravegherea montajului
  • Crearea de documentație tehnică (manuale, scheme de circuit, liste de piese etc.)

  • Formare profesională absolvită cu succes ca tehnician mecatronist (m/f/d) și câțiva ani de experiență profesională în depanare și întreținere
  • Experiență în coordonarea firmelor externe și în gestionarea echipelor de întreținere
  • Modul de lucru independent, structurat și orientat spre obiective, mentalitate practică
  • De dorit o bună cunoaștere a limbii engleze
  • Participarea la serviciul de gardă sau disponibilitatea de a lucra în schimburi
  • Limba germană vorbită și scrisă (C1)
  • Mașină proprie pentru a ajunge la locul de muncă

Întrebări despre job?

Frau Sabine Pfuhl
ACTIEF Personalmanagement Naumburg

Naumburg

Telefon: +49 (0) 3445 710 838 - 0