Telefonischer Kundenbetreuer m/w/d (In- und Outbound)

Duisburg, 47137
Teljes munkaidőben
Ab 23.04.2024

Katja Rehder asszony
ACTIEF Personalmanagement
Recklinghausen

Munkaköri leírás

Sind Sie auf der Suche nach einem sicheren Arbeitsplatz und einer langfristigen Tätigkeit?

In Duisburg und Umgebung suchen wir ab sofort Telefonische Kundenbetreuer (m/w/d) für unseren Kundenbetrieb!

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Vonzó bércsomag a BAP kollektív szerződés szerint
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Meglévő ügyfelek fejlesztése keresztértékesítés és korszerűsítés révén
  • Személyre szabott és igényalapú ajánlatok létrehozása
  • Közvetlen értékesítés és új ügyfelek megszerzése
  • Back-Office
  • Dokumentáció a megfelelő CRM rendszerben

Az Ön profilja:

  • Berufserfahrung im Call-Center wünschenswert
  • Társaságkedvelő személyiség és megnyerő telefonos viselkedés
  • Célorientált és független munkamódszer
  • Magas szintű szociális készség és alkalmazkodóképesség

Frau Katja Rehder
ACTIEF Personalmanagement Recklinghausen

Telefon: +49 (0) 2361 904400