Telefonischer Kundenbetreuer m/w/d (In- und Outbound)

Duisburg, 47137
Cu normă întreagă
Ab 23.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Katja Rehder
ACTIEF Personalmanagement
Recklinghausen

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Sind Sie auf der Suche nach einem sicheren Arbeitsplatz und einer langfristigen Tätigkeit?

In Duisburg und Umgebung suchen wir ab sofort Telefonische Kundenbetreuer (m/w/d) für unseren Kundenbetrieb!

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Dezvoltarea clienților existenți prin vânzări încrucișate și upgrade
  • Crearea de oferte personalizate și bazate pe nevoi
  • Vânzări directe și achiziția de noi clienți
  • Back-Office
  • Documentarea în sistemul CRM corespunzător

Profilul dumneavoastră:

  • Berufserfahrung im Call-Center wünschenswert
  • Personalitate sociabilă și o manieră atrăgătoare la telefon
  • Modul de lucru orientat spre obiective și independent
  • Nivel ridicat de abilități sociale și adaptabilitate

Întrebări despre job?

Frau Katja Rehder
ACTIEF Personalmanagement Recklinghausen

Telefon: +49 (0) 2361 904400