Építőipari szerelő (m/f/d)

Meißenheim, Baden, 77974
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 24.04.2024

Lippai Zoltán úr
ACTIEF Personalmanagement
Lahr

Munkaköri leírás

Egy jól ismert meißenheimi ügyfelünk megbízásából keresünk Önt építőipari gépészként (M/F/D) közvetlen munkára.

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • Vonzó fizetés és bónuszok
  • Személyre szabott képzés és továbbképzés
  • Vállalati események
  • Változatos feladatok
  • Önálló munka

Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot
  • Pályázati dokumentumainak tökéletes elkészítése

Az Ön feladatai:

  • Acélszerkezetek és alkatrészek gyártása meghatározott rajzok alapján
  • Acélszerkezeti munkák kivitelezése az építkezésen (Délnyugat-Németország / részben Svájc)
  • Általános építőipari szerelő és összeszerelő tevékenységek
  • Eszközök és segédeszközök létrehozása
  • Az elkészült munka ellenőrzése a meghatározott minőségi követelményeknek megfelelően

  • Épületgépész, fémipari, épületgépész vagy ezzel egyenértékű képzésben szerzett szakképesítés (m/f/d)
  • Jó rajzolvasási ismeretek
  • Műszaki megértés
  • Csapatmunkára való képesség, megbízhatóság, önállóság
  • Felkészültség az építkezéseken való terepmunkára (Délnyugat-Németország / részben Svájc)
  • Német nyelvtudás az Európai Referenciakeret B1 szintjének megfelelően.

Herr Zoltan Lippai
ACTIEF Personalmanagement Lahr

Lahr

Telefon: +49 (0) 7821 98052-0