Mecanic de construcții (m/f/d)

Meißenheim, Baden, 77974
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 24.04.2024

Întrebări despre job?

Dl Zoltan Lippai
ACTIEF Personalmanagement
Lahr

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din Meißenheim, vă căutăm ca mecanic de construcții (M/F/D) pentru plasare directă.

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

  • Salariu și bonusuri atractive
  • Formare și perfecționare profesională personalizată
  • Evenimentele companiei
  • Sarcini variate
  • Muncă independentă

Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:

  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Pregătirea perfectă a documentelor de candidatură

  • Producția de structuri și componente din oțel în conformitate cu desenele specificate
  • Executarea lucrărilor de construcții metalice pe șantier (sud-vestul Germaniei / parțial Elveția)
  • Activități generale de mecanică de construcții și asamblare
  • Crearea de dispozitive și ajutoare
  • Verificarea lucrărilor finite în conformitate cu cerințele de calitate specificate

  • Formare profesională finalizată ca mecanic de construcții, confecționer de metale, instalator în construcții sau formare echivalentă (m/f/d)
  • Bune cunoștințe de citire a desenelor
  • Înțelegere tehnică
  • Abilitatea de a lucra în echipă, seriozitate, independență
  • Pregătire pentru munca de teren pe șantierele de construcții (sud-vestul Germaniei / parțial Elveția)
  • Cunoștințe de limba germană conform Cadrului European de Referință B1

Întrebări despre job?

Herr Zoltan Lippai
ACTIEF Personalmanagement Lahr

Lahr

Telefon: +49 (0) 7821 98052-0