Mechaniker (m/w/d) Produktion

Kleinostheim, 63801
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 25.04.2024

Ergin Pedük úr
ACTIEF Personalmanagement
Hanau

Munkaköri leírás

Für einen Weltmarktführer aus der Chemiebranche suchen wir zum nächstmöglichen Zeitpunkt mehrere Mechaniker (m/w/d)/ Maschinenbediener (m/w/d) für den Bereich der Drillerei.

Felajánljuk Önnek:

  • Fizetés a BAP kollektív szerződés szerint - legfeljebb 23,08 EUR bér
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha
  • Kantinhasználat
  • Parkmöglichkeiten direkt am Einsatzort
  • 200 EUR szabadság és karácsonyi jutalom - a szolgálati idő függvényében növekszik.
  • 25 %-os túlórapótlék
  • Éjszakai felár 20 %
  • Vasárnapi pótdíj 50
  • Teljes szerződéses műszakpótlék 10 %
  • Munkaszüneti napi pótdíj 100

Az Ön felelősségi köre:

  • Az üvegfeldolgozás PLC-vezérelt termelési rendszereinek működtetése
  • A feldolgozórendszerek anyaggal való feltöltése és beállítása
  • A gyártási és technológiai lépések nyomon követése
  • A feldolgozási lépések dokumentálása
  • SAP bejegyzések
  • Különböző csomagolási tevékenységek

Mit hozzon magával:

  • Erfolgreich abgeschlossene Ausbildung als Maschinen- und Anlagenbediener (m/w/d) / Mechaniker (m/w/d) / Mechatroniker (m/w/d) oder vergleichbar und/oder mehrjährige Berufserfahrung im gewerblichen Bereich in der Produktion
  • Független és strukturált munkavégzés
  • körperliche Belastbarkeit sowie die Bereitschaft zu einer stehenden Tätigkeit unter Lärm- und Wärmebelastung
  • Teljes érintkezéses műszakkészség
  • Személygépkocsi és jogosítvány kötelező

Herr Ergin Pedük
ACTIEF Personalmanagement Hanau

Hanau

Telefon: +49 (0) 6181 91 968 - 0