Sachbearbeitung Einkauf (m/w/d)

Hanau, 63450
Teljes munkaidőben
Ab 29.04.2024

Kerstin Braun asszony
ACTIEF Personalmanagement
Hanau

Munkaköri leírás

Für einen international agierenden Großkunden aus der Chemiebranche suchen wir ab sofort eine kaufmännische Sachbearbeiterin (m/w/d) mit Schwerpunkt Einkauf in Arbeitnehmerüberlassung.

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • A vegyipari kollektív szerződés szerinti kifizetés
  • Konkrét esély a felvételre
  • Kantinhasználat
  • Ingyenes parkolóhelyek

Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot
  • Pályázati dokumentumainak tökéletes elkészítése
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Selbstständige Durchführung von globalen Ausschreibungen
  • Preis- und Vertragsverhandlungen
  • Abschluss von Lieferantenverträgen in den Bereichen IT & Professional Services
  • Operative Bestellabwicklung in SAP (R3/S4)
  • Pflege von Verträgen in einer elektronischen Datenbank

Az Ön profilja:

  • Teljesített kereskedelmi képzés
  • Szakmai tapasztalat a beszerzés területén
  • Erfahrung im Einkauf von IT und Professional Services wünschenswert
  • Nagyon jó német és angol nyelvtudás
  • Guter Umgang mit SAP R3/S4
  • Sehr gute MS-Office Kenntnisse (insbesondere Excel)
  • Zuverlässige und präzise Arbeitsweise

Frau Kerstin Braun
ACTIEF Personalmanagement Hanau

Hanau

Telefon: +49 (0) 6181 91 968 - 0