Kaufmännischer Sachbearbeiter (m/w/d) in Teilzeit

Hanau, 63450
Részmunkaidő - rugalmas
Ab 29.04.2024

Kerstin Braun asszony
ACTIEF Personalmanagement
Hanau

Munkaköri leírás

Für einen international agierenden Großkunden aus der Chemiebranche suchen wir ab sofort eine kaufmännische Sachbearbeiterin (m/w/d) in Teilzeit (20 Wochenstunden) in Arbeitnehmerüberlassung.

Várjuk izgalmas jelentkezését!

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • A vegyipari kollektív szerződés szerinti kifizetés
  • Konkrét esély a felvételre
  • Kantinhasználat
  • Ingyenes parkolóhelyek

Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot
  • Pályázati dokumentumainak tökéletes elkészítése
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál

Az Ön feladatai:

  • Segítségnyújtás az adóbevallások és adóbevallások elkészítéséhez szükséges adatok SAP-ból történő előkészítésében
  • Az adózással kapcsolatos adatok rögzítése és feldolgozása az összes vonatkozó belső és külső követelménynek való megfelelés biztosítása érdekében.
  • Szoros együttműködés az adóügyi csapattal a nemzeti adózás különböző területein
  • Kommunikáció az adóhatóságokkal
  • Részvétel a nemzeti adózás területére vonatkozó belső projektekben és a csoporton belüli adófolyamatok optimalizálásában.

  • Abgeschlossene kaufmännische Ausbildung z.B. als Steuerfachangestellter (m/w/d), Steuerfachwirt (m/w/d) oder vergleichbare
  • Folyékonyan beszél németül, valamint angolul írásban és szóban
  • Kívánatos a vállalatcsoporton belüli adózási folyamatok terén szerzett gyakorlati tapasztalat vagy konkrét érdeklődés.
  • Hohe Motivation, Eigeninitiative und die Fähigkeit zur selbstständigen Arbeit sowie Teamfähigkeit
  • A nemzeti adózási folyamatok és dokumentációs követelmények alapos ismerete
  • Jó MS-Office ismeretek
  • Adójogi kérdések pontos kutatásának és értékelésének képessége, figyelembe véve a hatályos jogszabályokat és az ítélkezési gyakorlatot.

Frau Kerstin Braun
ACTIEF Personalmanagement Hanau

Hanau

Telefon: +49 (0) 6181 91 968 - 0