Alkalmazotti pénzügyi számvitel (m/f/d)

Lambsheim, 67245
Teljes munkaidőben
Ab 30.04.2024

Matthias Emmer úr
ACTIEF Personalmanagement
Mannheim

Munkaköri leírás

Szeretné lendületesen beindítani a karrierjét, és új kihívást keres?

Für unseren Kunden, einem erfolgreichen Unternehmen aus dem Transport- und Logistikbereich, sind wir aktuell auf der Suche nach einem Mitarbeiter in der Finanzbuchhaltung (m/w/d) in Lambsheim.

Felkeltettük az érdeklődését? Akkor várjuk részletes pályázati anyagát!

  • Gyors és egyszerű hozzáférés
  • Közvetlen elhelyezés
  • Családbarát munkaidő
  • Modern felszerelt munkahely egy motivált csapatban
  • Dokumentumainak bizalmas kezelése
  • Vonzó fizetési csomag

Az Ön feladatai:

  • A pénzügyi számvitel független megvalósítása
  • Választható: bér- és bérszámfejtés (kb. 100 alkalmazott)
  • Az összes üzleti tranzakció könyvelése (adósok, hitelezők, főkönyvi számlák, eszközök, bank)
  • A fizetési műveletek és a felszólítási eljárások feldolgozása és nyomon követése
  • Közreműködés a havi, negyedéves és éves pénzügyi kimutatások elkészítésében az IFRS-nek és a HGB-nek megfelelően
  • Erstellung von UST-Voranmeldung und Zusammenfassender Meldung

  • Könyvelő vagy sikeresen elvégzett adóügyi ügyintézői képzés, vagy hasonló képesítés a pénzügyi számvitel és kontrolling területén.
  • többéves szakmai tapasztalat a számvitel vagy a kontrolling területén
  • Nagyon nagy affinitás a számokhoz és nagyon nagy felelősségérzet.
  • Az MS Office csomag, különösen az Excel nagyon jó ismerete.
  • A számviteli szoftverek magabiztos kezelése
  • Jó angol nyelvtudás írásban és szóban

Herr Matthias Emmer
ACTIEF Personalmanagement Mannheim

Mannheim

Telefon: +49 (0) 621 15 04 75 - 0