Könyvelő (m/f/d)

Alzenau Alsó-Frankföld, 63755 Alzenau, 63755
Teljes munkaidőben
Ab 02.05.2024

Kerstin Braun asszony
ACTIEF Personalmanagement
Hanau

Munkaköri leírás

Nemzetközi szinten működő ügyfelünk számára keresünk könyvelőt (m/f/d ) Alzenau városába a lehető leghamarabb. A pozíció közvetlen közvetítéssel és teljes munkaidőben.

Várjuk izgalmas jelentkezését!

Ezt kínálja az új munkáltatója:

  • Izgalmas feladatok egy növekvő piacon
  • Megbecsülő környezet lapos hierarchiával és rövid döntéshozatali utakkal
  • Egyéni és speciális továbbképzési lehetőségek
  • Nagyon vonzó javadalmazási rendszer
  • Céges nyugdíjrendszer, étkezési támogatás, munkavállalói rendezvények, ingyenes parkoló és még sok más...

Erre számíthat az ACTIEF-től:

  • Szakmai tanácsadás és a megfelelő pozíciók egyéni kiválasztása
  • Hozzáférés olyan vállalatokhoz, amelyek nem nyújtanak be nyilvános pályázatot
  • Pályázati dokumentumainak tökéletes elkészítése
  • Ingyenes álláspályázati coaching
  • Ingyenes állás-tanácsadás

Az Ön feladatai:

  • Nemzetközi fizetési műveletek végrehajtása
  • Támogatás a havi, negyedéves és éves pénzügyi kimutatásokkal és adóellenőrzésekkel kapcsolatban
  • A belső ellenőrzés és automatizálás optimalizálása BI-rendszerek segítségével
  • Ad hoc jelentések, előrejelzések, cél/tény eltérés elemzések készítése
  • Az összes üzleti tranzakció értékelése és nyilvántartása, beleértve az eszközkönyvelést és az utazási költségjelentéseket is.
  • A pénzügyi és kontrolling részlegeken belüli folyamatok továbbfejlesztése (a számlák munkafolyamatának digitalizálása és az ERP-rendszer optimalizálása).

  • Ön könyvelő (m/f/d), aki a pénzügyek/számvitel/könyvelés területén szerzett szakmai tapasztalattal rendelkezik.
  • A HGB szerinti számviteli előírások ismerete
  • Erős számolási, valamint analitikus és konceptuális gondolkodási készség.
  • informatikai affinitás és tapasztalat a folyamatok és jelentések automatizálásában
  • MS Office, különösen Excel nagyon jó ismerete
  • Megbízhatóság, függetlenség és kezdeményezőkészség
  • Folyékonyan beszél németül és jól beszél angolul írásban és szóban.

Frau Kerstin Braun
ACTIEF Personalmanagement Hanau

Hanau

Telefon: +49 (0) 6181 91 968 - 0