Csapatasszisztens (m/f/d)

Neumarkt in der Oberpfalz, 92318
Részmunkaidő - reggel
Ab 03.05.2024

Thomas Hofmann úr
ACTIEF Personalmanagement
Nürnberg

Munkaköri leírás

Wir suchen zum nächstmöglichen Zeitpunkt eine motivierte Teamassistenz (m/w/d) in Teilzeit mit einer gesunden Portion Humor für unsere Neumarkter Geschäftsstelle.

Felajánljuk Önnek:

  • Vonzó fizetési csomag, beleértve a szabadságot és a karácsonyi bónuszokat is.
  • Lapos hierarchia és rövid döntéshozatali folyamatok
  • Motivált csapat
  • A munkaerő-kölcsönzés alapjainak strukturált megismerése
  • Változatos és független felelősségi kör

Az Ön felelősségi köre:

  • Büroorganisation und Unterstützung der Kollegen im Tagesgeschäft
  • Enger Austausch mit Kundenunternehmen und Bewerbern
  • Rendelés, postai és iratkezelés
  • A kinevezések megszervezése és előkészítése
  • A pályázatkezelés támogatása

Mit hozzon magával:

  • Első szakmai tapasztalat kereskedelmi környezetben
  • Gondos és precíz munkavégzés
  • Nagyon jó szervezőkészség
  • Élvezze az emberekkel való munkát és rendelkezzen egy egészséges adag humorral.
  • Aktív, elkötelezett és határozott személyiség

Herr Thomas Hofmann
ACTIEF Personalmanagement Nürnberg

Nürnberg

Telefon: +49 (0) 0911 / 519 987 – 71