Ipari szerelő (m/f/d) - KRONES

Neutraubling, 93073
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 06.05.2024

Malak Hussein asszony
ACTIEF Personalmanagement
Regensburg

Munkaköri leírás

Ügyfelünk, a Krones AG, az élelmiszer- és italipar töltő- és csomagolástechnológiájának világpiaci vezetője számára keresünk ipari gépész (m/f/d) munkatársat a neutraublingi telephely csapatába.

Ha szeretne a régió egyik legsikeresebb gépipari vállalatánál dolgozni, és aktívan segíteni a jövője alakításában, akkor jelentkezzen hozzánk most.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Órabér 22,45 euró összegben
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Rugalmas munkaidő (rugalmas munkaidő)
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól
  • Átváltási díj
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha

Az Ön feladatai:

  • Zárbetétes adagolók összeszerelése a rajz és az alkatrészjegyzék szerint
  • Szerelvények összeszerelése az alkatrészlista szerint
  • Méretek ellenőrzése a tűréshatár vagy a helyesség szempontjából
  • Pneumatikus egységek csatlakoztatása
  • Érzékeny szerelvények beállítása a megfelelő méretekre

  • Ipari gépész (m/f/d) szakképzés vagy kapcsolódó szakképzés
  • Szakmai tapasztalat kívánatos
  • Nagyon jó német nyelvtudás
  • SAP ismeretek Kívánatos

Frau Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement Regensburg

Regensburg

Telefon: +49 (0) 941 78867-0