Mecanic industrial (m/f/d) - KRONES

Neutraubling, 93073
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 06.05.2024

Întrebări despre job?

Dna Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement
Regensburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Pentru clientul nostru, Krones AG, lider mondial în domeniul tehnologiei de umplere și ambalare pentru industria alimentară și a băuturilor, căutăm un mecanic industrial (m/f/d) care să se alăture echipei de la Neutraubling.

Dacă doriți să lucrați pentru una dintre cele mai de succes companii de inginerie mecanică din regiune și să vă modelați în mod activ viitorul, atunci aplicați acum.

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Atmosferă de lucru plăcută
  • Salariu orar în valoare de 22,45 euro
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Program de lucru flexibil (flexitime)
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente
  • Primă de schimb
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite

  • Asamblarea alimentatoarelor de încuietoare în conformitate cu desenul și lista de piese
  • Asamblarea modulelor în conformitate cu lista de piese
  • Verificarea dimensiunilor pentru toleranță sau corectitudine
  • Conectarea unităților pneumatice
  • Ajustarea ansamblurilor sensibile la dimensiunile corecte

  • Ucenicie ca mecanic industrial (m/f/d) sau o ucenicie în domeniu.
  • Experiență profesională de dorit
  • Foarte bune cunoștințe de limba germană
  • Cunoștințe SAP De dorit

Întrebări despre job?

Frau Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement Regensburg

Regensburg

Telefon: +49 (0) 941 78867-0