Mechatronikai mérnök (m/f/d) Gépészmérnöki szakterület

Limbach-Oberfrohna, 09212
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 06.05.2024

Sina Kießlich-Ott asszony
ACTIEF Personalmanagement
Chemnitz

Munkaköri leírás

Mechatronikai technikus (m/f/d) munkatársat keresünk 09212 Limbach-Oberfrohna-i telephelyünkre. Gépészmérnöki csapatunk részeként a mechanikai és elektronikus alkatrészek karbantartási munkáinak, javításainak és szervizelésének elvégzése lesz a feladata.

Felajánljuk Önnek:

  • A BAP/DGB kollektív szerződéssel összhangban lévő, teljesítménytől függő díjazás a határozott idejű munkaviszonyra vonatkozóan
  • Az éjszakai műszak és az ágazati pótdíjak megfizetése
  • Kiterjedt szociális juttatások, beleértve a karácsonyi és ünnepi jutalmakat is
  • A próbaidő lejárta után a vállalati nyugdíjrendszerhez nyújtott juttatás
  • Évente legfeljebb 30 nap szabadságra való jogosultság
  • Szállás biztosítása, étkezési térítések kifizetése
  • Elektronikus munkaidő-nyilvántartás a vállalati alkalmazáson keresztül
  • további 450 € (bruttó) minden egyes sikeres ajánlásért egy barátnak vagy ismerősnek.
  • Szabályozott egészségügyi menedzsment, megelőző orvosi vizsgálatok (ingyenes)
  • Ingyenes biztonsági ruházat
  • Ingyenes parkolóhelyek
  • Személyes támogatás hozzáértő személyzeti tanácsadóktól
  • Munkavállalói dicséretek

Az Ön felelősségi köre:

  • Rendszerek, szerelvények és eszközök összeszerelése a tervdokumentációnak megfelelően
  • Gépek és rendszerek pneumatikus csövezése és terv szerinti telepítése
  • A házon belüli üzembe helyezés, valamint a rendszerek és gépek telepítése, összeszerelése és újra üzembe helyezése az ügyfél telephelyén (világszerte).
  • Megfelelőség és érdeklődés esetén lehetőség van a továbbfejlesztésre alprojektvezető-összeszerelésig.

Mit hozzon magával:

  • Ipari gépész, mechatronikai technikus vagy hasonló szakmában szerzett végzettséget.
  • Több éves szakmai tapasztalat rendszerek és gépek szerelőjeként (ideális esetben speciális gépgyártás)
  • erős műszaki szakértelem
  • folyékonyan beszél németül
  • hajlandóság az egész világra kiterjedő utazásra

Frau Sina Kießlich-Ott
ACTIEF Personalmanagement Chemnitz

Chemnitz

Telefon: +49 (0) 371 33516-0
Telefax: +49 (0) 371 33516-24