FESTŐ ÉS Lakkozó (m/f/d)

Weißenfels, Saale, 06667
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 07.05.2024

Sabine Pfuhl asszony
ACTIEF Personalmanagement
Naumburg

Munkaköri leírás

Neves ügyfeleink különböző helyszíneken, Szász-Anhalt és Türingia déli részén várják Önt a csapatba, mint új, teljes munkaidős festő és lakkozó (m/f/d).

  • vonzó bércsomag a BAP-tarifa szerint, plusz ágazati felárak stb.
  • Órabér legfeljebb 17,85 euró (képzettségtől függően)
  • Ingyenes biztonsági ruházat
  • Megelőző orvosi vizsgálatok (ingyenes)
  • Személyes támogatás hozzáértő személyzeti tanácsadóktól
  • Hosszú távú foglalkoztatás az ügyfél által tervezett átvétellel
  • Képzési lehetőségek az ACTIEF-en keresztül

Az Ön feladatai:

  • Berendezések, szerszámok, gépek és rendszerek üzemeltetése és karbantartása
  • Alátétek vizsgálata, értékelése és előkészítése
  • Felületek előállítása, feldolgozása, kezelése és kialakítása
  • Fémes és nem fémes hordozók feldolgozása
  • Védő és speciális bevonatok felvitele
  • Karbantartási intézkedések végrehajtása
  • szigetelési, vakolási és szerelési munkák elvégzése
  • Tervezési munka, címkézés, fa- és épületvédelem
  • Eltávolítási és összeszerelési munkák
  • Belső terek és homlokzatok tervezése
  • Tárgyak javítása

  • Festő- és mázoló (m/f/d) vagy hasonló képesítéssel rendelkezik.
  • Ideális esetben Ön már szerzett szakmai tapasztalatot
  • jó német nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban
  • B osztályú vezetői engedéllyel és saját autóval rendelkezik, amely megbízhatóan elviszi Önt az új munkahelyére.

Frau Sabine Pfuhl
ACTIEF Personalmanagement Naumburg

Naumburg

Telefon: +49 (0) 3445 710 838 - 0
Telefax: +49 (0) 3445 710 838 - 9