Vopsitor și vopsitor (m/f/d)

Weißenfels, Saale, 06667
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 07.05.2024

Întrebări despre job?

Dna Sabine Pfuhl
ACTIEF Personalmanagement
Naumburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Clienții noștri renumiți din diferite locații din sudul landului Saxonia-Anhalt și Turingia așteaptă cu nerăbdare să te primească în echipă ca nou vopsitor și lăcătuș (m/f/d) cu normă întreagă.

  • un pachet salarial atractiv în conformitate cu tariful BAP, la care se adaugă sporuri sectoriale etc.
  • Salariu orar de până la 17,85 euro (în funcție de calificare)
  • Îmbrăcăminte de siguranță gratuită
  • Controale medicale preventive (gratuite)
  • Sprijin personal din partea unor consultanți de personal competenți
  • Angajare pe termen lung cu preluare planificată de către client
  • Oportunități de calificare prin ACTIEF

  • Operarea și întreținerea echipamentelor, instrumentelor, mașinilor și sistemelor
  • Testarea, evaluarea și pregătirea substraturilor
  • Producerea, prelucrarea, tratarea și proiectarea suprafețelor
  • Prelucrarea substraturilor metalice și nemetalice
  • Aplicarea de acoperiri protectoare și speciale
  • Efectuarea măsurilor de întreținere
  • Efectuarea de lucrări de izolare, tencuială și instalații
  • Lucrări de proiectare, etichetare, protecția lemnului și a clădirilor
  • Lucrări de demontare și asamblare
  • Proiectarea interioarelor și a fațadelor
  • Repararea obiectelor

  • Ați absolvit o formare de vopsitor și lăcătuș (m/f/d) sau o calificare comparabilă
  • În mod ideal, ați dobândit deja experiență profesională
  • cunoașteți bine limba germană scrisă și vorbită
  • Aveți permis de conducere clasa B și o mașină proprie care să vă ducă în mod fiabil la noul loc de muncă.

Întrebări despre job?

Frau Sabine Pfuhl
ACTIEF Personalmanagement Naumburg

Naumburg

Telefon: +49 (0) 3445 710 838 - 0
Telefax: +49 (0) 3445 710 838 - 9