Jegyellenőr (m/f/d)

Regensburg, 93047
Szakértő
Teljes munkaidőben
Szakértő
Teljes munkaidőben
Ab 08.05.2024

Malak Hussein asszony
ACTIEF Personalmanagement
Regensburg

Munkaköri leírás

Egy ismert regensburgi ügyfél megbízásából keresünk Önt jegyellenőrnek (m/f/d) a tömegközlekedésbe.

  • Biztos állás állandó munkaszerződéssel
  • 15,47 eurós órabér + műszakpótlék + bónuszok
  • Ünnepi és karácsonyi bónusz
  • Hosszú távú foglalkoztatás a régió egyik neves vállalatánál
  • Személyes támogatás hozzáértő csapatunktól
  • 150 euró összegű váltóbónusz
  • Konkrét esély a felvételre
  • Ingyenes orvosi vizsgálat és munkaruha

Az Ön feladatai:

  • Jegyellenőrzés/jegyellenőrzés elvégzése
  • Az általános szállítási feltételek ellenőrzése és betartása
  • Az utasok aktív kiszolgálása a közlekedési feltételekről, viteldíjakról és helyszínekről való tájékoztatás formájában.
  • Segítségnyújtás az utasoknak

  • Nagyon jó német nyelvtudás írásban és szóban (legalább B1)
  • Ügyfél- és szolgáltatásorientált gondolkodás és cselekvés
  • Az ügyfelekkel kapcsolatos szakmai tapasztalat előnyt jelent, de a pályakezdőket (m/f/d) is szívesen látjuk!
  • Hajlandóság váltott műszakban dolgozni (beleértve az éjszakai műszakokat és a hétvégéket is).
  • Rendőrségi igazolás belépés nélkül

Frau Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement Regensburg

Regensburg

Telefon: +49 (0) 941 78867-0