Controlor de bilete (m/f/d)

Regensburg, 93047
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 08.05.2024

Întrebări despre job?

Dna Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement
Regensburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din Regensburg, vă căutăm un controlor de bilete (m/f/d) în transportul public.

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Salariu orar de 15,47 euro + prime de tură + bonusuri
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente
  • Bonus de schimbare în valoare de 150 de euro
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite

Sarcinile dumneavoastră:

  • Efectuarea de controale/verificări de bilete
  • Monitorizarea și respectarea condițiilor generale de transport
  • Servicii active pentru pasageri sub forma furnizării de informații privind condițiile de transport, tarifele și locațiile.
  • Acordarea de asistență pasagerilor

  • Foarte bună cunoaștere a limbii germane scrise și vorbite (cel puțin B1)
  • Gândire și acțiune orientată către client și servicii
  • Experiența profesională cu clienții reprezintă un avantaj, dar și cei care își schimbă cariera (m/f/d) sunt bineveniți!
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi (inclusiv în ture de noapte și în weekenduri)
  • Certificatul de autorizare de la poliție fără intrare

Întrebări despre job?

Frau Malak Hussein
ACTIEF Personalmanagement Regensburg

Regensburg

Telefon: +49 (0) 941 78867-0